מסך של VIEWSONIC במכרז של ידיעות. שווה ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך של VIEWSONIC במכרז של ידיעות. שווה ?

morgoth

Recommended Posts

למי שלא מכיר ידיעות אחרונות מוציאים כל שבוע מוצר אחד למכרז בין החנויות, שצריכות לשמור את המחיר שהציעו לשבוע שבועיים. המחירים שהחנויות מציעות שם מגיעים לפעמים ל30 אחוז פחות מהשוק.

עכשיו שבוע הבא יש מסך LCD ורציתי לדעת אם הוא שווה למשחקים. כרגע יש לי CRT ואני די מרוצה ככה שלא דחוף לי לקנות LCD.

הנה המפרט:

מסך מחשב דק LCD 17 אינץ' של ViewSonic ביבוא ושירות של אומניטק, דגם VA712, הכולל מובנים, בהירות של 350 נרות למ"ר, ניגודיות של 450:1, זמן תגובה של 8 אלפיות שנייה, משקל 4.3 ק"ג, אחריות ל3 שנים.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא לא שאל אם המחיר שווה, הוא שאל אם המסך שווה.

אני לא מכיר את הדגם הזה ספציפית, אבל באופן כללי המסכים של החברה הזאת איכותיים (ומה שאני אוהב בהם זה דווקא את הצבעים החיים שלהם). מה שכן, למסך הזה אני מאמין ואין חיבור DVI, כך שאם זה חשוב לך - :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך עצמו הוא לא הטופ, אבל הוא בהחלט בסדר גמור, והנתונים טובים.

בכל מקרה אם תחילט בכל זאת ללכת עליו, אתה בטוח תהנה ממנו, ומחיר השוק שלו בכלליות הוא בסביבות הה1700+/- אם במקרה תהית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, השקע הלבן זה DVI.

DVI זה בעצם Digital Video Interface  והיתרון שלו בכך שהוא דיגיטלי (ולא אנלוגי להבדיל מהכניסה השניה), ולכן כביכול יש איכות טובה יותר, גם משום שהמסך עובד דיגיטלית ולכן האותות לא עוברים מדיגטלי לאנלוגי ולהיפך. בפועל קשה להבחין בהבדל אם הוא קיים בכלל.

עריכה:

Grave_Digger תיקנתי, תודה על הערה, קורה שמתבלבלים.

אך עם זאת, הייתי אומר שהערה שלך קצת גובלת בחוצפה (אם אתה מבין למה אני מתכוון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר עם המכרז זה ?

החנות הכי זולה ( היא בת"א... ) מציעה את המסך ב 1090 שקל במבצע הזה. המחיר למזומן כמובן.. וצריכים להגיע עם החלק של העיתון שבו מפורסם המכרז כדי לקנות את המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה עיתון כתוב הכל? (של איזה יום.. ובאיזה מדור אם אפשר להגיד)

מסך טוב למשחקים ? הרמקולים לא יהוו בעיה נכון? יש אפשרות לשמוע עם רמקולים אחרים נכון?

ואיך המסך בהשוואה ל- 710n (שאותו אני יכול לקנות ב-1640 שזה הפרש גדול..)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה עיתון כתוב הכל? (של איזה יום.. ובאיזה מדור אם אפשר להגיד)

מסך טוב למשחקים ? הרמקולים לא יהוו בעיה נכון? יש אפשרות לשמוע עם אחרים נכון?

ואיך המסך בהשוואה ל- 710n (שאותו אני יכול לקנות ב-1640 שזה הפרש גדול..)?

1) מדור "ממון" של ידיעות אחרונות, עמ' 3 מצד ימין, מדור "מכרז ממון". יום שישי, 03/06/05.

2)לא יכול לתת לך תשובה מקצועית, אבל עם 8ms לא נראה לי שמשחקים יימרחו עליו. תקנו אותי אם אני טועה.

3) הרמקולים לא מהווים בעיה, מכיוון שבאפשרותך להחליט אם אתה שומע דרכם או דרך אחרים - למסך פשוט יש כבל אודיה, שאותו תצטרך לחבר במקום הרמקולים הנוכחיים שלך. לא רוצה - אל תחבר. תשמע עם הרמקולים הישנים.

4) כבר לא יכול לעזור בזה. שנינו מחכים לתשובה. :)

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...