איזה מארז עדיף: Raidmax Scorpio 868 או ThermalTake Soprano? ובכלל איך הSoprano? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מארז עדיף: Raidmax Scorpio 868 או ThermalTake Soprano? ובכלל איך הSoprano?

daniel-t

Recommended Posts

שלום לכולם.... אני קונה מחשב חדש. בהתחלה חשבתי לקנות את המארז Raidmax Scorpio כי הוא נראה יפה ודי מאוורר....

ואז פתאום ראיתי את הSoprano של ומיד התאהבתי בו כי הוא נראה ממש מיוחד!!!

הריידמקס מגיע עם ספק והסופרנו בלי ולמרות זאת הסופרנו עולה עוד איזה 80 ש"ח יותר. בכל אופן אני לא מתכוון להשתמש בספק הג'נרי שיש בפנים.

לסופרנו יש יתרון שכולו קליפסים בפנים ואין בורג לשום דבר ובכלל הוא יותר יפה, השאלה האם הריידמקס לא יותר טוב?

ובכלל למישהו יש פה את הסופרנו? איך הוא??? (אני מדבר על הכסוף)

לינק לריידמקס: http://www.dragonpc.co.il/product.asp?productid=1224

לינק לסופרו: http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=2890

אני אשמח לקבל תגובות!!!!

בתודה, דניאל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"סקירה"...

ו?

לפי בבילון -

סקירה

nf. review, survey, reviewal, revue, conspectus; look, glance Babylon Hebrew Thesaurus

סקירה

(נ') בחינה, בדיקה, מחקר, תחקיר, דו"ח; סיקור, כיסוי, דיווח, שידור ; הבטה, הצצה, הסתכלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו?

לפי בבילון -

הוא התכוון לרמה של הסקירה

אני ממליץ לראות את הסקירות האלה אבל לא להתייחס לבעיות שהוא מעלה

בשביל זה יש ביקורות מקצועיות של לא מעט אתרים ברשת

הסקירות האלה הם רק בשביל לראות את המארז כמה שיותר Live לפני הקנייה

Note:

לפי דעתי CoolerMaster Centurion 5 / Sunbeam Samurai עדיפים ויותר זולים

אבל אין ויכוח על זה שה Centurion 5 / Samurai הרבה הרבה יותר איכותיים מה Soprano / Scorpoi

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל שם מקבל קיק אסס :silly: אבל זה לא קשור, הבאתי את זה בשביל שיראה איך המארז בנוי ומה יש בו. גם אני לוקח בערבון מוגבל את מה שהוא אומר, למען האמת אני כמעט ולא מקשיב לו, אני רק רואה את המארז ושומע את הרעש של המאוררים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, בתור אחד שיש לו את המארז אני די מרוצה ממנו אבל כמובן שיש לו כמה חסרונות שחשוב לי להעלות לכאן:

*לא כולו עשוי מאלומיניום (הדלת עשוייה כולה מפלסטיק).

*הדלת די שבירה וקרה לי כבר פעם אחת שסגרתי\פתחתי (לא זוכר) בכוח והיא השתחררה מהחיבורים שלה -ואז לקח לי איזה חצי שעה לחבר אותה בחזרה.

*המארז כבד מאוד וקשה לסחוב אותו כשצריכים למשל לקחת את המחשב לתיקון.

*בגג המארז יש חיבורים אל הכרטיס קול (בנוסף לאלה שמאחור) -דבר שיפריע למודרים ולכאלה שרוצים לעשות חור בגג למאוור, כי יש שם מקום אולי למאוורר 80MM.

*הספק קרוב מאוד לגג המארז וכך נוצר מצב שהוא והחיבורים של הכרטיס קול מונעים כמעט אפשרות לשים מאוורר בגג (כמו שהזכרתי ב* הקודמת).

*מאחר ויש במארז דלת צריך לפתוח אותה מדי פעם כדי להגיע אל רכיבי המחשב -והסגירה של הדלת איומה, פשוט קשה לסגור אותה בחזרה.

*הגריל של המאוורר בדלת מונע כניסת אבק כמעט לחלוטין, אבל אותו דבר לגבי זרימת האוויר החוצה (במידה ואתם מכוונים אותו החוצה כמובן).

+למי ששמח כשראה אותו ב750, יש אותו אצל נעה ב495 ש"ח -בעצם כשהסתכלתי בכלל לא ראיתי את הSoprano בKSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...