המדיות הכי משתלמות היום DVD+-R - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המדיות הכי משתלמות היום DVD+-R

x-dude

Recommended Posts

הייתי באופיס דיפו,אז יש להם את המבצע שכולם יודעים עליו,קונים 2 חבילות של 25 דיסקים של וורבטים ומקבלים את השלישי חינם,לאלו שיש ויזה וקיבלו את החשבונית,מצורף גם תלוש הנחה של 50 ש"ח באופיס דיפו על קנייה של יותר מ 200 ש"ח!!! הייתי,קניתי 2,קיבלתי את השלישי חינם ו50 ש"ח הנחה בעזרת התלוש....הוורבטים הם מהירות 16X

(על מינת לממש את ההנחה של ה50 ש"ח,חייבים לקנות עם כרטיס ויזה).

לדעתי הקנייה הכי משלמת של מדיות DVDR. (יש לכם בחירה או מינוס או פלוס). :yelclap:

סה"כ 75 מדיות -R 16X של וורבטים ב 170 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סליחה שאני מתפרץ ככה לתרד פשוט חשבתי שלא צריך לפתוח עוד אחד סתם פשוט אני רוצה לדעת מה ההבדל בין המדיות של ה + ל - אני יודע שכבר דיברו על זה פה כמה פעמים פשוט לא הבנתי כל כך

במה זה מתבטא באיכות של הדיסקים והצריבה ובמחיר ולמה הפלוס מתאים יותר ולמה המינוס מתאים יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע שאני אבין טוב - אתה אומר שמחיר CAKE של 25 דיסקים של וורבטים ועוד X16 עולה 85 שקל באופיס דיפו ? אתה בטוח ? מתי זה הספיק לרדת.... ועוד X16...

רק דווח לנו מדיה קוד. מחיר של 85 זה סביר לכזו מדיה בימינו , עם המבצע זה בכלל נחמד... אבל לרוב האנשים מעל 50 זה די הרבה לקנייה אחת , בכל זאת - כל עוד אנחנו לא מתלהבים וצורבים כל דבר שזז , אין סיבה לכלכך הרבה מדיות בזמן קצר ככה שאם חלק גדול מה75 מדיות ישבו אצלך בצד להמון זמן - אז לא ממש הרווחת (אלא רק בראש). אבל למי שצורב הרבה או קונה ביחד - זה חבל על הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא 85

זה 110

פשוט כמו שהוא כתב כל מי שמחזיק ויזה של לאומי קארד קיבל תלוש של 50 שקל לקניה באופיס דיפו (בקניה מעל 200 שקל)

ככה שזה יוצא הנחה של 25 שקל לעוגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז בואו נעשה סדר במבצע לפני שהפורום הזה יכניס לאופיסדיפו כסף מיותר :

מבצע מספר אחד שהוא מאוד ברור - קנה שני חבילות של וורבטים קבל את השלישית חינם. מחיר חבילה 110 ש"ח , שתי חבילות 220 , יוצא שבשביל שלוש חבילות אני משלם 220 ש"ח. את זה הבנתי.

עכשיו החלק הלא ברור - 50 ש"ח הנחה בקנייה בוויזה מעל 200 ש"ח זה אומר שאני מקבל את ההנחה מידית ואז אני בעצם משלם רק 170 (ואם כן איך אני מקבל - אוטומטית בקנייה או בזיכוי לחשבון מאוחר יותר? ) או שאני משלם 220 ומקבל 50 ש"ח זיכוי לקנייה הבאה באופיסדיפו ?

אם זה המקרה הראשון אז זה נהדר ומשתלם כמו שציינו , אם זה המקרה השני אז כדאי להסתכל על זה כ220 ולא כ 170 ש"ח, אחרי הכל דיפו זה לא מקום לקניות שבועיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשה להבין ice? אתה מקבל גם את השלישי חינם וגם בעזרת התלוש 50 ש"ח הנחה (שילמתי 169.98 ש"ח בשביל 3 חבילות 75 דיסקים וורבטים מהירות 16X).

אתה לא מקבל את ההנחה סתם ככה,אתה צריך שיהיה לך את התלוש (המבצע הוא עד חודש הבא btw).

אם הם ימשיכו במבצעים שלהם,אני לא אתפלא אם דיי בקרוב נראה מדיות DL שם במחיר סביר (מחזיק אצבעות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...