כמה תעלה לי מצלמה דיגיטלית - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה תעלה לי מצלמה דיגיטלית

eranRohatyn

Recommended Posts

רציתי לדעת כמה יעלה לי לשדרג למצלמה דיגיטלית באלף עד אלף חמש מאות עם זום גבוה מהמצלמה שיש לי

הנה מידע שהצלחתי למצוא על המצלמה שיש לי

http://konicaminolta.com/products/consumer/camera-pus/zoom110-date/index.html

אני רק סקרן לדעת כמה תעלה לי דיגיטלית שלא תרד מהאיכות של מה שיש לי ושיהיה לה זום גבוה מהזום שבמצלמה שיש לי

זהו תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה לא רואה את הלינק שהוא הביא?

אם אתה רוצה זום גבוה יותר, ואיכות שלא תיפול הייתי ממליץ לך ללכת על ה CANON A510, יש לה זום X4, מ35-140.

והיא גם לא רעה בכלל.

והיא גם מתאימת לתקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לCANON A95 יש זום X3 שאצלה זה שווה ערך ל 38-114, לA510 וA520 יש זוםX4 שזה שווה ערך ל38-140.

אם אתה צריך זום גבוה בהרבה, ופחות חשוב לך שהיא תהיה קומפקטית (מה לעשות זה לע הולך כל כך טוב יחד)

אז אני אומר לך על הOLYMPUS C765 יש לה זום אופטי פי 10 (38-380), אבל היא גם יקרה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לדעת כמה יעלה לי לשדרג למצלמה דיגיטלית באלף עד אלף חמש מאות עם זום גבוה מהמצלמה שיש לי

שכח משידרוג, זה לא שווה את זה.

הסכום שחנויות יציעו לך על כזאת (או שתצליח למכור אותה ביד-שניה) הוא פשוט מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק צריך זום גבוה בהרבה משלי וזהו נתתם לי שלושה דגמים איך אני ידע במה לבחור? יש זום דיגיטלי ואופטי, מה שהכי גבוה הכי יתאים לי.

אל תסתכל עם זום דיגיטלי

רק על אופטי

אם מה שמעניין אותך זה זום גבוה במחיר נמוך תיקח MINOLTA Z10 אבל עדיף קאנון A510

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הזמן תגובה בין הלחיצה לצילום? חשוב מאוד

אם זה מה שאתה מחפש, יש לך רק אפשרות אחת: ריקו. בכל החברות האחרות זמן התגובה בין רגע הלחיצה לרגע הצילום ארוך בהרבה. חלק מהדגמים של וקאסיו יורדים לאיזור ה-1/3 שניה, אבל זה עדיין פי כמה יותר איטי מהמצלמות של ריקו, שבדגמים האחרונים שלהן יש לאג בלתי-מורגש לחלוטין של פחות מעשירית שניה.

בכל המצלמות תוכל ללחוץ חצי-לחיצה לפני הצילום כדי להקטין את זמן התגובה בין רגע חצי-הלחיצה לבין רגע הצילום, אבל לא תמיד יש זמן לזה. לפעמים אתה רוצה ללחוץ בפעם אחת והשהמצלמה תצלם מייד.

זמן התגובה ללחיצה מלאה הוא עקב אכילס של המצלמות הקומפקטיות של קאנון, ועומד ברובן על קרוב לשניה שלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן התגובה ללחיצה מלאה הוא עקב אכילס של המצלמות הקומפקטיות של קאנון, ועומד ברובן על קרוב לשניה שלמה.

איזו הגזמה אבל ממש מוגזמת!!!

אני עבדתי עם A510 סה"כ מצלמה לא רעה בכלל ומוציאה תמונות מעולות במפתחי צמצם גמישים...

D-M-X ממש הגזמת לגבי זה שרק SLR תיתן לו ביצועים טובים יותר זו רק מצלמת פילם פשוטה...

אפשר לקבל תירגום למושגים האלו

צמצם

מהירות תריס

רגישות

תביט פה יש פה תשובה מרוכזת: (תקרא את הכל, לא יזיק מידע מרוכז איכותי)

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=73844.msg1088798#msg1088798

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו הגזמה אבל ממש מוגזמת!!!

מי שהגזים כאן זה קאנון, שמתעלמים מנושא זמן התגובה וממשיכים לייצר את המצלמות הכי איטיות בשוק. כנראה שאין להם שום סיבה לתקן את הבעיה הזו, מכיוון שהם יודעים שמה שהם לא יעשו הם ימשיכו למכור הכי הרבה מצלמות בלי שום קשר למה שהמתחרים מציעים.

הנה בדיקות Full-press lag בביקורות של dpreview.com:

שניה שלמה:

Canon S70

0.9 שניה:

Canon A510

Canon A520

Canon A95

Canon S1

גם באתרים רציניים אחרים כמו imaging-resource.com אפשר לראות תוצאות דומות:

Canon A510

Shutter lag, full autofocus

0.800 / 0.870

Ricoh Caplio RR30

Shutter lag, full autofocus

0.215 / 0.188

אפשר לראות מהנתונים האלה שמצלמה ישנה של ריקו (שייצורה הופסק מזמן) מהירה פי 4 מקאנון עכשווית. מאז ריקו שיפרו את המהירות שלהם עוד יותר וירדו מתחת ל-0.100 (פחות מעשירית שניה). גם יצרנים אחרים כמו פוג'י ירדו לאיזור ה-1/3 שניה עם דגמים מסויימים. רק קאנון בשלהם. איזו סיבה יש להם להתאמץ ולשפר אם כל העולם ממילא קונה את המצלמות שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...