מהיום : HOT תציע 1 מגה upload באינטרנט בכבלים, ו512 Upload במחיר שפוי! (יחסית) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהיום : HOT תציע 1 מגה upload באינטרנט בכבלים, ו512 Upload במחיר שפוי! (יחסית)

KvodHagab

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:jump::yelclap: ;D :hat:

סוף סוף! די הופתעתי כשראיתי את הכתבה! לא ציפיתי לכאלה מהירויות בשנה הזאת (1MB!).

בכל מקרה, מחיר הספקיות לחבילה של 512KB העלאה בטח יהיה 150 ש"ח, אז כל החבילה תעלה 300 ש"ח. מהירות ההעלאה נמוכה יותר מבזק של ה-5MB, אבל עם מהירות העלאה של 512KB החבילה של הרבה יותר משתלמת בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שכרגע יש לה מונופול בקצב עצבני שכזה.. ועד שבזק לא תשווה, לא יבוא ישועה במחיר..

הכשיו חברת קטנות יכולות לעבור לחיבור הזה ,מה שיגרום לבזק הפסדים , מה שיגרום להם או לספק חבילה דומה או להוריד את המחיר של הframe realy קצת כדי שעוד חברות לא יעזבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף.

מהלך כזה מצד HOT חייב לגרור את למהלך דומה.. ללא מהלך דומה מבזק אני וכמעט כל חברי הפורום אם לא כולם ניהיה מנויים לאינטרנט המהיר בכבלים.

המחיר בנתיים יקר אבל זאת התחלה.. הוא ירד עם הזמן וסוף סוף נוכל לשחק משחקי לשלוח קבצים גדולים וגם לעבוד עם תוכנות שיתוף.. להתקדם למאה ה21.

כל הכבוד לHOT. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חולמים

בניגוד ל HOT, אם תציע חבילות עם UPLOAD דומה אתה צריך להיות כחצי קילומטר קרוב למרכזיה. או אפילו פחות.

זה קצת לא ריאלי לכל הלקוחות.

ב HOT אין תלות במרכזיה כי.... אין מרכזיה!

חוץ מזה, HOT יכולה להציע חבילות UPLOAD גבוהות הזהות ל DOWNLOAD. אין להם הגבלה בגלל שהם יכולים להגדיר חיבור סימטרי.

ב ADSL (ואני מדגיש ADSL ולא טכונולוגיות DSL אחרות), ה UPLOAD המירבי הוא 1MB מקס.

בקיצור, כל מי שמחובר עם ה ADSL והפילטרים שלו, שיחשוב פעמיים אם הוא רוצה להישאר בבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקבות קריאת הכתבה אני שוקל ברצינות לעבור ל-HOT.

לחבילה: ציטוט:"הורדת נתונים של 1.5 מגהביט והעלאת נתונים של 512kb תעלה 139 שקלים לחודש."

אך יש לי חששות מסויימים שכן אני מחובר כרגע ל-ADSL (ללא התחייבות לספק רק לבזק לעוד 3 חודש...) ומעולם לא הייתי מנוי לאינטרנט בכבלים

ואני לא יודע מה זה אומר מבחינתי.אילו שינויים אני צריך לעשות...והאם אין בעיות של פינגים וכו' ל-HOT

אשמח אם תענו לי ומצטער אם השאלות קצת נוביות... :xyxthumbs:

***עריכה***

למה באתר של HOT אין שום איזכור למבצע הזה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבירותי ורבותי! הגיע זמן המהפך!!

כל מי שחושש מהאינטרנט של HOT, אין לו עלל מה.

הגלישה יותר חלקה, יציבה, לא צריך לשלם על קו הטלפון (אפשר לנתק ולהתחבר ל 077), החיבור הוא ללא חייגן (רק בבזק בינלאומי או אצל האחרים אם אתם יודעים משא ומתן).

מחובר 4 שנים לאינטרנט בכבלים!

הגיע הזמן שכולכם תעשו כמוני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...