רשמית (כמעט) *לא* קיים X800GTO² @ AGP - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמית (כמעט) *לא* קיים X800GTO² @ AGP

The_overclocker

Recommended Posts

OK אז ככה: חיפשתי באינטרנט כדי לוודא מה באמת קורה עם הX800 GTO2 @ AGP (לא PCI-E) ומצאתי פורום דיי מפורסם

(Hard|OCP) ושם חלק מהחברה הזמינו את הכרטיס הזה של Sapphire (הכרטיס בשם GTO 2 שמשתמש בליבת הR480 ושנפתח

מ12 ל16 צינורות ומגיע לביצועים של XTPE הוא בלעדי ל sapphire). בקיצור הם הזמינו אותו מחנות שאישרה להם שמדובר באותו

הכרטיס בAGP(GTO2) ושהוא אכן נפתח. לאחר זמן מה, החברה שמספקת את הכרטיסים התקשרה שוב עם Sapphire כדאי לוודא ואז

Sapphire סיפרו להם שמדובר בטעות, וזה בעצם GTO רגיל ולא קיים GTO2 @ AGP. החברה ביטלה את ההזמנות ונתנה החזר מלא

(ומשלוח חינם לחלק מהאנשים שם שכבר שילמו -חברות ישראליות תלמדו).

אז זהו זה רשמי -אין- כרטיס כזה בתצורת AGP בשם GTO2 שנפתח ויכול להגיע לביצועים של X800 XTPE (כמו אחיו הPCI-E)

והחנויות שרושמות את זה פשוט מטעות את הלקוחות שלהן (ככל הנראה שלא בכוונה).

(כתבתי את זה הכי מפורט שאפשר, אם מישהו לא הבין... אולי יש לו בעיה :\)

ד"א אם למישהו יש מידע שסותר את זה אשמח לבדוק אותו.

דבר נוסף שגיליתי זה שאפשר להפוך X800PRO VIVO לX800XT-PE. מישהו יודע אם זה רלוונטי גם לAGP ?(אני מניח שלא ואני לא יכול לבדוק עכשיו).

הקישור לפורום: http://www.hardforum.com/showthread.php?t=961896&page=1&pp=20

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK אז ככה: חיפשתי באינטרנט כדי לוודא מה באמת קורה עם הX800 GTO2 @ AGP (לא PCI-E) ומצאתי פורום דיי מפורסם

(Hard|OCP) ושם חלק מהחברה הזמינו את הכרטיס הזה של Sapphire (הכרטיס בשם GTO 2 שמשתמש בליבת הR480 ושנפתח

מ12 ל16 צינורות ומגיע לביצועים של XTPE הוא בלעדי ל sapphire). בקיצור הם הזמינו אותו מחנות שאישרה להם שמדובר באותו

הכרטיס בAGP(GTO2) ושהוא אכן נפתח. לאחר זמן מה, החברה שמספקת את הכרטיסים התקשרה שוב עם Sapphire כדאי לוודא ואז

Sapphire סיפרו להם שמדובר בטעות, וזה בעצם GTO רגיל ולא קיים GTO2 @ AGP. החברה ביטלה את ההזמנות ונתנה החזר מלא

(ומשלוח חינם לחלק מהאנשים שם שכבר שילמו -חברות ישראליות תלמדו).

אז זהו זה רשמי -אין- כרטיס כזה בתצורת AGP בשם GTO2 שנפתח ויכול להגיע לביצועים של X800 XTPE (כמו אחיו הPCI-E)

והחנויות שרושמות את זה פשוט מטעות את הלקוחות שלהן (ככל הנראה שלא בכוונה).

(כתבתי את זה הכי מפורט שאפשר, אם מישהו לא הבין... אולי יש לו בעיה :\)

ד"א אם למישהו יש מידע שסותר את זה אשמח לבדוק אותו.

דבר נוסף שגיליתי זה שאפשר להפוך X800PRO VIVO לX800XT-PE. מישהו יודע אם זה רלוונטי גם לAGP ?(אני מניח שלא ואני לא יכול לבדוק עכשיו).

הקישור לפורום: http://www.hardforum.com/showthread.php?t=961896&page=1&pp=20

ישן מאוד וידוע

ה X800PRO נפתח 100% ל XT רגיל ועם OC הוא XTPE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fuck

אז מהו הכרטיס החזק ביותר שכסף יכול לקנות היום ל agp

והאם הוכלים להיות תכנונים להוציא 7800 ל agp

או ת x850 או x1800 ?

לגבי הX-1800 ו7800 כנראה לשא יוציאו לAGP

אבל 6800ULTRA ן X-850XTPE יש אותם לAGP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישן מאוד וידוע

ה X800PRO נפתח 100% ל XT רגיל ועם OC הוא XTPE

כן את זה אני יודע, אבל האם זה גם רלוונטי לגבי הAGP ? (חוץ מזה הX800 PRO הכי זול שמצאתי עולה 1800 שקל :\)

בעע הכרטיס המשתלם ביותר עד 1500 ש"ח (mid-end) יוצא 6800 רגיל עם 128MB. איזה ז*ן :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן את זה אני יודע, אבל האם זה גם רלוונטי לגבי הAGP ? (חוץ מזה הX800 PRO הכי זול שמצאתי עולה 1800 שקל :\)

בעע הכרטיס המשתלם ביותר עד 1500 ש"ח (mid-end) יוצא 6800 רגיל עם 128MB. איזה ז*ן :P

לגביי ה PCIE אני לא יודע לגבי ה AGP אני בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא רוצה להיות קטנוני או משהו... אבל תמיד יש את האפשרות של הזמנה מחו"ל.... אני בעצמי עכשיו שוקל (אחרי שגיליתי שאין GTO2@AGP) הזמנה מחול של X800XL 256MB (של מNEWEGG) וזה 252 דולר (~1200 שקל)+קצת כסף למשלוח (דוד של חבר שלי שולח לי ולחבר שלי את הכרטיסים שלו ושלי)

אז לא הכל אבוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...