מי ראה אתמול עובדה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי ראה אתמול עובדה?

MoRtZkInG

Recommended Posts

אתמול שודרה תוכנית של עובדה.

היו 2 כתבות,

אחת הייתה על בנערים המתפוצצים משכם. כתבה על פלסטינאים בני 15-16 שהופכים למתאבדים. 2 כבר התאבדו ו1 נתפס אם אתם זוכרים את התמונות מהמחסום של הילד שמוריד את החגורת נפץ ממנו.

השניה הייתה על התערוכה של החיילים מהנח"ל המוצנח (גדוד 50) שמוצגת עכשיו בת"א. הייתה שם גם שיחה איתם. אלה חיילים קרביים ששירתו בחברון ולפי סיפוריהם הם פשו נשרטו שם קשות. הסיפורים שהם סיפרו חלקם ממש מזעזעים.

איך הם הלכו 3 חיילים, ואחד פשוט זרק רימון הלם לתוך בית ספר יסודי. ואז הם ראו את הילדים בורחים.

סיפור על פלסטינאי מבוגר שהגיע למחסום והתחצף לאחד הסמלים, אז הקצין לקח אותו לצד ל20 דקות וכשהוא חזר הוא הכריח אותו לשיר בקנבל בנחל קרנבל...

איך לאחר פעולה מוצלחת לחיסול מחבלים חיילים עמדו בתור כדי להצטלם עם גופות (מזכיר למישהו משהו ממלחמה אחרת שקוראת עכשיו בעולם?)

איך הם היו יושבים בעמדה ועורכים התערבויות אם הם יצליחו לפנצר את האוטו הזה או לפגוע בחלון ההוא...

והסיפור שהכי זעזע אותי, איך עמדו כמה חיילים ופתאום על אחד מהם נחת בלוק שלם על הקסדה. אותו חייל והמפ שלו התחילו לרוץ ולנסות לתפוס את הפלסטינאי שזרק את האבן. רדפו רדפו ולא הצליחו לתפוס. אז הם ירו באויר וקראו לו לעצור - לא עצר. אחרי כמה דקות מרדף אותו חייל ירד לעמדת כריעה ופשוט ירה יריה אחת על הפלסטינאי - יריה אחת בגב והוא נהרג במקום. המפ פשוט הסתכל עליו ואמר לו, פעם אחרונה שזה קורה. וזהו, ככה זה נגמר. בלי משפט. בלי תחקיר. בלי מסקנות.

זה עוד גדוד של יוצאי גרעינים (של תנועות כחולות בדרך כלל - אנשים שמאלנים). המובחרים של המובחרים. בני מושבים וקיבוצים לפיקוד. ואלה סיפורים שלהם. מסיפורים של חברים שלי שמשרתים בגזרות אחרות המצב לא שונה כל כך.

הנה ציטוט של בחור מהפורום (זה BURTON בתארד על בכללי):

"

עוד סיפור ממג"ב:

אז אח של חבר שלי סיפר שהם קשרו לפלסטיני במחסום את העיניים וקשרו אותו לסורגים של ההאמר באזיקונים ועשו איתו רונדלים במחסום

הוא גם סיפר שהם לפעמים סתם לוקחים להם את התעודות בטענה שהם לא בתוקף וכל מיני שטויות שמתאים לישראלים לעשות

זה מזכיר לי את השטויות שהייתי עושה בכיתה י אבל ברמות

"

אנחנו הפכנו קהים. כל הגנרלים ושרי הביטחון למינהם שמבטיחים לנו שצה"ל הוא הצבא המוסרי בעולם פשוט מנסים להשקיט לנו את המצפון. איך אמר אחד הקצינים אתמול בכתבה. "לפני שהתגייסתי השאלה הייתה רק כמה יותר קרבי אני יכול להיות, אני נתתני 4 שנים למדינה. אני לא רוצה כלום. רק שתיקח אחריות על התוצאות של מה שקרה שם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
והסיפור שהכי זעזע אותי, איך עמדו כמה חיילים ופתאום על אחד מהם נחת בלוק שלם על הקסדה. אותו חייל והמפ שלו התחילו לרוץ ולנסות לתפוס את הפלסטינאי שזרק את האבן. רדפו רדפו ולא הצליחו לתפוס. אז הם ירו באויר וקראו לו לעצור - לא עצר. אחרי כמה דקות מרדף אותו חייל ירד לעמדת כריעה ופשוט ירה יריה אחת על הפלסטינאי - יריה אחת בגב והוא נהרג במקום. המפ פשוט הסתכל עליו ואמר לו, פעם אחרונה שזה קורה. וזהו, ככה זה נגמר. בלי משפט. בלי תחקיר. בלי מסקנות.

ככה צריך להיות

ותחשוב שלא היה לו קסדה

מה היה קורה?!

מגיע לערבי ההוא,כל עוד ערבי מנסה להרוג אותך אתה צריך להרוג אותו

אפילו שהוא לא הצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא ריסס עליו ברוס שלם!!!

אל תתן לתקשורת השמאלנית לשטוף לך את המוח...

אנחנו לא המצאנו את המלחמה הזאת ולא התחלנו בה...

הדרך שבה מתנהלת המלחמה הזו מכתיבה רק הרשות

הפלשתינאית והמחבלים היושבים בה ולא הצבא שלנו שנלחם

בשטחים בכדי שאתה תוכל לישון בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה צריך להיות

ותחשוב שלא היה לו קסדה

מה היה קורה?!

מגיע לערבי ההוא,כל עוד ערבי מנסה להרוג אותך אתה צריך להרוג אותו

אפילו שהוא לא הצליח.

ולדעתי צריך גם לבכניס אנסים למאסר עולם ולהחמיר את הענישה של עבריני כבישים.

אבל מה לעשות שהחוק חושב אחרת

ושאין עונש מוות בישראל

ושהחייל לא היה בסכנת חיים בשום שלב במהלך התקרית.

לצה"ל יש קוד אתי ונוהל פתיחה באש. אתה יודע, M16 זה לא צעצוע ולא כל מי שמתחשק לו לירות יורה.

חבל שלא ריסס עליו ברוס שלם!!!

אל תתן לתקשורת השמאלנית לשטוף לך את המוח...

אנחנו לא המצאנו את המלחמה הזאת ולא התחלנו בה...

הדרך שבה מתנהלת המלחמה הזו מכתיבה רק הרשות

הפלשתינאית והמחבלים היושבים בה ולא הצבא שלנו שנלחם

בשטחים בכדי שאתה תוכל לישון בשקט.

אתה חי באשליות אם אתה חושב שרק הרשות שולטת במה שקורה בשטחים ושרק היא אחראית למה שקורה שם.

ברגע שאנחנו לא נותנים תקווה להם שם, אז כלום לא ישתנה.

ואין לי שום בעיה עם זה שהצבא נמצא שם כל עוד הממשלה שולחת אותו לשם.

הבעיה שלי היא לא עם המבצעים של הצבא, אלה עם ההתעללויות, העברות על החוק וכל שאר הדברים שקורים בשטחים.

אתם כנראה לא מבינים שאותו חייל רצח בנאדם. הוא כבר לא היה בסכנת חיים ולא היה רשאי לפתוח באש.

נקודה. אין כאן סימני שאלה. הוא לא היה בסכנת חיים. הוא לא היה צריך לירות. הוא רצח בנאדם.

אתם עונים מנקודת מבט של נקמה. היה צריך להרוג את הבנזונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בסכנת חיים?

אני חוזר ואומר עם לא היה לו קסדה והערבי היה זורק לו בלוק על הראש

המוח שלו היה נשפך החוצה

אתה פשוט לא מבין שלערבי לא היה אכפת עם לחיל היה קסדה או לא

הוא היה זורק תבלוק בכל מקרה.

עזוב אתה פשוט לא רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אז אסור שיהיה להם נוהל אש

יענו רץ מחבל מתאבד אלהם

הם צריכים לברוח

אסור להשתמש בנשק נכון?

וחוץ מזה עם הם היום נותנים לערבי לברוח

הוא היה עושה את זה עוד פעם

עם שיום אחד נקרא בעיתונים

"חייל נהרג מפגיעת לבנה בראשו"

או שאתה רוצה שהם ילכו עם שופט ברחובות וכל פעם שהם ירצו להשתמש בנשק

הם ישאלו את רשותו?

אתה פשוט יותר מידי שמאלני

אתה פשוט שונא את העם שלך נכון?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מבין את ההבדל בין סכנת חיים לבין היה בסכנת חיים

אין בישראל עונש מוות פעם אחרונה שבדקתי

ולצהל כן יש נוהל פתיחה באש

בישראל יש עונש מוות ... "החוק לעשיית דין בנאצים .ובעוזריהם, תש"י-1950 ." עונש מוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לכתוב שבישראל אין עונש מוות על מעשה פלילי כמו כוונה לרצח

ולא, אני לא יותר מידי שמאלני.

לא רץ לכיוונם מחבל מתאבד - פלסתינאי ברח מהם. נגיד, אבל נגיד שהם רצו לתפוס אותו. הוא יכל לירות לפי נוהל פתיחה באש:

לצעוק

לירות באויר

ואז לירות לרגליים

הוא ירה למרכז המסה.

הוא רצח

זהו - חד וחלק

הוא לא היה בסכנת חיים והוא ירה

אתה היית שם פעם?

אתה יודע מה הולך שם?

ראית את הכתבה?

דיברת עם אנשים שהיו שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח ששמעתי דברים

כן דוד לי עזר לפנות את 13 גופות החיילים

(כן 13 לוחמי השייטת)

אתה יודע ממרחק זה קשה לכוון

ואני בטוח שהוא ניסה לכוון לרגל

אבל דברים קורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MoRtZkInG אתה מהשמאלנים הכבדים האלה שחושבים שהישראלים מתעללים בערבים, נראה לי שאתה פשוט לא רואה מה קורה פה כל יום, טוב שהחייל ירה בו, חבל שזה לא היה בראש היה יותר מגניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שאני לא חושב שיש חיילים שמתעללים בפלסתינאים.

אני יודע שיש חיילים שמתעללים בפלסתינאים.

אני מדבר עם חברים שלי שמשרתים שם

אני שומע מה קורה בשטח

קראת את הציטוט שכתבתי בהודעה הראשונה? בחור פה מהפורום סיפר על אחיו שקשר פלסתינאי להאמר שלו והתחיל לעשות רונדולים כשלפלסתינאי העניים מחוסות. הוא אפילו התגאה על זה...

ראית את התוכנית אתמול? חיילים סיפרו מה הולך בשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהערבי הזה יגיד תודה שהוא חי! אם קבוצה של עברים היו תופסים איזה ישראלי אחד תאמין לי שהם לא היו מסתפקים בלכסות לו תעיניים!

חוץ מזה תהית פעם איך זה שערבים מסתובבים בערים שלנו בכיף בלי שנעשה להם כלום אולי רק איזה מבט או שתיים אבל אם ישראלי יכנס לכפר ערבי סביר להניח שהוא לא יצא חי?

אז ה"התעללות" שלנו זה כלום! אנחנו לפחות לא הורגים חפים מפשע כמוהם למרות שאם זה היה תלוי בי כבר לא היה זכר לערבי במדינה הזאת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלשתינאי זרק בטון על הראש של החייל. נימאס מהשמאל הדפוק שאומר אז מה זרקו אבן! גם אבן יכולה לגרום נזק. הכלב ידע לזרוק את הבטון הכלב צריך לדעת לעמוד בתוצאות של המעשה שלו.

אנחנו לא התחלנו במלחמה הזאת הם כפו אותה עלינו אז שיתחילו להנות.. אם אתם לא הייתם שמאלנים היינו מסיימים את המלחמה ממזמן. היינו פשוט דופקים לכל מחבל כדור בראש. ואם המחבל מתחבא צה"ל לא ירדוף אחריו ויכניס חיילים לבניין בגלל שהנבלה מתחבא עם אזרחים אלא להפציץ את הבניין בלי הרבה מחשבה.

אתה יודע מה בוא אני אזרוק אליך בטון תגיד לי אחר כך אם החייל צודק שהוא דפק לו כדור או שבטון זה כלום בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...