איזה מצלמה ממולצת ב1600 שקל? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מצלמה ממולצת ב1600 שקל?

itaim

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות מצלמה דיגיטלית ב1600 שקל, (לא כולל כרטיס זיכרון ובטריות נטענות)

אני צריך אותה בשביל: צילומי ספורט, מועדונים, ותמונות אוטמטיות (אירועים וכו' - ככה שצריך גם לתוך בית וגם מחוץ)

ואם אפשר שתיהיה טובה גם בכל המאקרו וכל השאר הצילום האומנותי

כי אני רוצה להיכנס לעולם הזה...

וגם שיהיה זום אופטי גבוהה

חשבתי על Z1 אבל אמרו לי שבאידור יש איתה קצת בעיות

אז חשבתי על האולימפוס 740C אבל אני לא יודע עליה הרבה

אני יקנה מהאתר www.camera4less.co.il (נ.ב הוא טוב?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את המינולטה Z1 והיא מצלמה טובה, אבל יש לה חיסרון אחד שהוא הפוקוס האוטומטי במקום שאין בו מספיק תאורה... כשיש תאורה המצלמה מפקסת מהר כי היא כאילו מצליחה ליראות יותר דברים, או במילים אחרות, ההפרדה שלה הוא גבוהה יותר ביום... אבל בתנאי תאורה קשים (צילום בגן ציבורי בלילה, צילום בתוך אולם כשאין מספיק תאורה) כשאתה עובד עם אורך מוקד ארוך (זום) ייקח למצלמה זמן לעשות פוקוס על נושא מסויים כי ה CCD לא מקבל את מספיק תאורה, אז בשביל שהוא יקבל מספיק תאורה המצלמה עובדת על פוקוס במהירות נמוכה... אני לא יתחיל לפרט את זה כי זה כבר יגלוש למשהו אחר... אבל זה אומר שהמצלמה תפקס פי שניים או שלוש יותר לאט מאיך שהיא מפקסת ביום וגם לפעמים היא לא מוצאת את הנושא שעליו היא צריכה לעשות את הפוקוס ואז צריך לחזור על התהליך הזה שוב פעם וזה נורא מעצבן כשאתה רוצה ליתפוס משהו חשוב... אבל חוץ מזה היא אחלה , יש לה זום אופטי X10 ודיגיטלי X4 שזה זום גבוהה מאוד!! יש לה גם צילום מאקרו וסופר מאקרו, את המקרו עדיין לא בדקתי אבל אני חושב שהוא יספיק לך... ואם אני לא טועה והיא גם עושה סירטונים קצרים שתוכל ליראות אותם אחר כך עם קוויק טיים אם אתה מכיר, ובכלל המצלמה נורא נוחה לתיפעול ולא מסובכת מידי

אני יעלה לך להראות לך תוצאות שלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה ricoh נישמעת טובה באמת אבל ראיתי תוצאות של דגמים אחרים של החברה הזאת והם... צר לי להגיד לא משהו :-\ אבל יכול להיות שהדגם הזה מביא תוצאות טובות באמת חוץ מהפיצ'רים שיש לו, אני תמיד מעדיף ליראות תוצאות בעיניים מאשר לישמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה אני כניראה לא יקנה את הZ1 כי אני ירצה לצלם בבית.. ובאולמות ובמועדונים...

ובקשר לספורט אני יצתרך גם פיקוס מהיר אז כניראה זה לא הדגם בשבילי

מה אתםאומרים על הS5000 של פוג'י? אמרו לי שהוא מצויין (ואולי אח שלי ישלים לי את המחיר)

בבקשה תנו המלצות אחרות חוץ מהZ1 על מצלמות בתקציב 1600

ותודה רבה לכל מי שעזר עד עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה זום גבוהה =\

דרך אגב... אולי התמונה הלילית שנתנו פה של הZ1

לא טוב כי צילום של השמיים בלילה זה צילום קשה ועוד מצלמות היו מתקשות בפעולה הזאת

או שאולי הצלם לא יודע כל כך טוב לצלם...

יש סיכוי? או שככה יראו כל התמונות מהלילה של המצלמה?

ומה אתם אומרים על הS300?? גם גרועה כמו S500?

ניראה לי שאולי אני יוותר על הזום ויקנה את הA75 או A80 (דרך אגב... מה ההבדלים בניהם?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ חיפוש לגבי ההבדלים בין ב-A75 ל-A80.

והתמונה פשוט לא הכי טובה שהוראתה כאן, כמובן שאפשר להגיע להרבה יותר...זו "סתם" תמונה.

אם אתה רוצה זום גדול אז ה-Z1 ללא ספק.

ואם קומפקטית - A80.

שתי המצלמות הנ"ל עולות אותו הדבר.

לגבי הפוג'ים אני לא אגיב. :-X כי פשוט אין לי דעה טובה עליהן...כאמור יש יותר טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שהגעתי להחלטה

רק תגידו לי אם מה שאני מתכנן אפשרי ואם זה כדאי ומה העלויות הכספיות

אני יקנה את A80 ואז בעתיד הקרוב (אלא אם אני יראה שאני לא ממש צריך או רוצה) אני יקנה עוד עדשה שתתלבש על המצלמה...

עכשיו רציתי לדעת עם אני ירכיב עוד עדשה אז אם זה יוריד את האיכות של התמונה? ואם יהיו למצלמה (שהיא עם עוד עדשה) את החסרונות

של מצלמות שבאות עם עדשה גדולה מובנית? כלומר למצלמה יקח יותר זמן לפקס תמונה... וגם בעיות עם המייצב

וגם כמה בערך עולה עדשה שתתאים לקאנון A80 עם 4 זום אופטי בערך?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדשות למצלמות קומפקטיות לא הייתי קונה אלא אם אתה ממש צריך, ועלויות אתה יכול לחפש בגוגל.

יש מכפילים ל-A80, תבדוק באתר של קנון יש שם רשימת עדשות שהמצלמה תומכת בהן.

אני הייתי קונה את ה-Z1 אם הייתי מעוניין בזום גבוהה, כאמור להיסחב עם עדשות ועוד דברים...לא הכי נוח. אבל כרצונך :)

Canon PowerShot ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...