שאלה חשובה בקשר לאמצעי איחסון..[צורבDVD] - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה חשובה בקשר לאמצעי איחסון..[צורבDVD]

bd

Recommended Posts

אני רוצה לדעת אם אפשר לצרוב על תקליטור שמיועד לצריבת סרטים מידע..DATA ולא סרט..

לדוגמא אני רוצה לצרוב על התקליטור שירים [MP3] ורוצה שזה ישמר לי ..ושאם אני הולך עם הדיסק לחבר

ורוצה להלקיט לו מהדיסק אני יוכל.. דיסק בנפח 4.7 או דומה לו.. זה אפשרי?.. מישהו ניסה?.. הצליח לו..?.

וכך גם בקשר לסרטים בפורמט AVI MPG יש לי ישראלים אני רוצה לצרוב אותם על דיסק אחד שישמרו לי האם זה אפשרי?.. לאחסן אותם על דיסק אחד ואם אני ירצצה בעתיד להעתיק למחשב אני יוכל..?....

כמה עולה דיסק של 4.7 GB או דומה לו כי שחכתי תגודל..

בתנאי שזה אפשר:

איזה צורב כדיי לקנות כרגע ומה המהירות שלו.. כי אני רוצה לפנות מקום מהארדיסק..

כמה עולה ..?..דגם וחברה.. תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כדאי לקנות? NEC 2510/Lite-On SOHW-832S שניהם מעולים ותומכים DUAL LAYER

ביקורת של הלייטון : http://www.extrememhz.com/sohw832s-p1.shtml

לNEC אין ביקורת אבל יש מוניטין טוב

יכול להיות ששמעת שהגיע LG 4120B לארץ תתרחק ממנו כמו אש קרא תביקורת ותבין:

http://www.extrememhz.com/gsa4120b-p1.shtml

הLG טוב רק אם יש לך כבר צורב רגיל כי בצריבת דיסקים רגילים הוא על הפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כדאי לקנות? NEC 2510/Lite-On SOHW-832S שניהם מעולים ותומכים DUAL LAYER

ביקורת של הלייטון : http://www.extrememhz.com/sohw832s-p1.shtml

לNEC אין ביקורת אבל יש מוניטין טוב

יכול להיות ששמעת שהגיע LG 4120B לארץ תתרחק ממנו כמו אש קרא תביקורת ותבין:

http://www.extrememhz.com/gsa4120b-p1.shtml

הLG טוב רק אם יש לך כבר צורב רגיל כי בצריבת דיסקים רגילים הוא על הפנים

שוב פעם? איך אתה מעיז לדבר על הצורב הזה על סמך ביקורת אחת לא רצינית כשביקורת שניה אומרת בדיוק ההיפך בהכל וביקורת שלישית אומרת שהכל מצוין. ראית אותו? עבדת איתו. צרבת איתו דיסק? אני מדבר על פנטיומים כי עבדתי עם הרבה, אבל כשמדברים על אני משתדל לסתום את הפה כי בחיים לא הרכבתי אחד ולא עבדתי עם אחד.

תסתכל  - אלו הנקודות השליליות שמצאו CDRINFO בביקורת המאוד רצינית על ה LITEON שאתה אמרת למעלה שהוא מעולה......

DVD-R writing needs much improvement, drive produces coasters and high PI/PIF error rates (could be fixed with firmware upgrade?)

Doesn't accurately backup SafeDisc2 v2.9x+ protected discs

Doesn't support reading of DVD-RAM media (could be fixed with firmware upgrade?)

Retail package won't include a DVD+R DL media

Doesn't support DVD overburning

Doesn't accurately backup "Aiko Katsukino - The Love Letter", Audio protected disc

- Like to be fixed

Limited support media list for 8X DVD-R writing

DVD-R writing performance

High C1/C2 errors with specific media at 40X  

אתה קולט מה שזה אומר???? זה אומר שהליטיאון החדש הוא לא רק בעייתי עם CD הוא גם בעייתי מאוד עם היעוד העיקרי שלו שזה צריבת DVD ים. ואתה הnלצת עליו למעלה.

אבל בניגוד לחברה הלא רציניים שאתה קראת, החברה מ CDRINFO מאוד רציניים כי הם נותנים צאנס לליטאון ומבינים שלצורב חדש לוקח זמן להביא FW חדשים.

ואתה המלצת לבחור על הליטיאון כצורב DVD? חה חה חה חה .....

אני הייתי ממליץ לו לחכות קצת שיצאו FW חדשים ורק אז לבדוק ולקנות את הליטיאון. למרות שאני בטוח שליטיאון יתקנו את זה במהירות, כי מכל החברות הגדולות, ליטיאון היא חברה משפחתית שידועה בתור אכפתית מאוד כלפי הלקוחות שלה ומאוד מאוד מכוונת כלפיהם. וזאת בניגוד ל LG ול NEC שידועות כחברות שחצניות ששמות קצוץ על הלקוחות שלהן בגלל שיש להן כל כך הרבה כח. הלקוחות האמיתיים של LG זה ו HP ודומיהן ולא אנחנו.

אני אעשה איתך הסכם. אתה תגיד לי איזה מדיה לצרוב ומה לצרוב ואני אבדוק את זה בשבילך ואם זה חרה אז אני אהיה הראשון שיגיד ומצדי אני אשלח לך הביתה. מה אתה אומר? אני אעשה לך REVIEW, אבל הוא ילווה בעובדות. בניגוד ל REVIEW שקראת שלא ראיתי KPROBE אחד על ה CD ים.

לי לא אכפת לקנות אותו גם אם הוא צורב CD לא טוב כי יש לי צורב CD אחר של LG שעובד יופי ועוד  צורב CD של AOPEN שעובד יופי אחרי שהחלפתי לו את הגומיה. אז אני אבדוק את מה שאתה רוצה ואחזור אליך. אין לי שום אינטרס עם LG חוץ מזה שזו יכולה להיות אופציה נהדרת לחלק מהאנשים פה ובגלל שאתה מדבר בלי שום בסיס רציני אתה הורס להם אותה.

מה שאתה עושה זה ממש לא בסדר. אתה לא קולט מה אתה עושה? אתה היית קורא את הביקורת על פיוניר ב CD FRE ואומר מיד לכולם שהוא גרוע למרות שזה אולי הצורב מספר אחת שיש. בפיוניר קטלו את הכל, ב LG קטלו חלקית את ה CD.

אין לי שום דבר נגד NEC, או פיוניר, או סוני, או ליטיאון. להיפך, אני בעצמי אמרתי שאני הייתי קונה NEC אם רק הייתי מעוניין בסרטים ולא את ה 4082B. אבל כרגע יש בחור שמעוניין בגיבויים ודוקא RAM יכול להיות בשבילו דבר נפלא ואתה הורס לו את זה כי אתה קופץ למסקנות והוא חושב שאתה מבין משהו כי יש לך  כמה כוכבים.

אתה יודע איך אני יודע שה NEC בסדר? מרייזור, ומחבר אחר שלי שיש לו אותו ומעוד אנשים פה בפורום שאומרים שהם מאוד מרוצים.

בגלל שאלה שבודקים את הצורבים ב REVIEWS ואני מדבר על הרציניים ולא מה שאתה הבאת, בודקים אותו בכל הפינות שבהן הוא יכול ליפול ומדגישים את הבעיות כי זו העבודה שלהם. אבל הבדיקות שלהם לא נוגעות לרובנו כי מה שהם עושים רובנו לא נעשה.

אבל מה שרייזור עושה אני בדיוק גם אעשה כי אנחנו יכולים לקנות דיסקים באותו מקום, ומשתמשים באותו מחשב פחות או יותר וצרבים את אותם הדברים פחות או יותר. אז אם רייזור אומר לי שזה בסדר, זה הרבה יותר משמעותי בשבילי מאיזה אנגלי שיכור וקירח שמחפש איפה הוא יכול להפיל את ליטיאון הנפלאים ואת פיוניר המובילים וגם את שמה לעשות היא החברה הגדולה בעולם היום לכוננים אופטיים.

מה הבעיה, שהנחפזות שלךיכולה לגרום לאחרים להתחיל ולהיזהר ממה שממליצים להם בפורום. ואם לא נהיה אחראים על מה שאנחנו אומרים אז לא נוכל לדבר אחד עם השני וחבל מאוד כי לא נוכל ללמוד ולא נוכל להעביר מידע חשוב מאחד לשני כי לא נדע מי מדבר אמת ומי סתם מדבר בלי שום בסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

integral אני מסכים איתך אבל היית יכול לפסוח על חלק מהקללות,זה מיותר.

כן אתה צודק ואני אמחוק אותן, פשוט הבחור העלה לי את הסעיף

עריכה: זה נראה יותר מתון?

בודהה אמר: " הכל במתינות ובשיקול דעת, גם המתינות ושיקול הדעת..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יש לו צורב ויכול לבדוק את מה שאני רוצה לדעת..?...אני ישלם לו על הדיסקים :-*

ומה זה הצורב FW?..

ואיזה דגמים מומלצים\?...

ותודה על הערות אינטגרל .. באמת לכל מוצר יש יותר ביקרות ובכל ביקורת רושמים משהו אחר ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אם אתה רוצה לקנות צורב אז כדאי שתקרא את הטרד הראשון בפורום הזה כי בו עונים על רוב השאלות שלך ונותנים עוד הרבה אינפורמציה.

בקצרה:

1) FW או FIRMWARE זו התוכנה שמנהלת את החומרה וחברות מעדכנות אותה עם תוספות ושיפורים כל הזמן כמו שמעדכנים את מערכת ההפעלה שלך.

2) אם תקרא את מה שאמרתי לך תראה ששווה לחכות קצת. כרגע יש רק שלושה צורבי שכבה כפולה בשוק סוני, NEC ו LG. איזה מומלץ זה עניין של העדפה כי לכל צורב התכונות המיוחדות שלו. למשל ל LG יש יתרון שיש לו RAM ושהוא X12. ל NEC יש יתרון באיכות הצריבה על רוב הצורבים בשוק (אבל אנשים שבדקו אמרו שאיכות צריבת ה של 4120B מעולה). K NEC יש עוד יתרון שהוא כרגע זול מה LG ב 170 שקל. יש לו עוד יתרון שהוא לא ממש צורב חדש ולכן הרבה מהידע של הדגם הקודם כבר בתוכו. הסוני למשל נראה מאוד יפה - הרבה יותר מ LG ובטח מ NEC. ד"א NEC הכריזו על צורב חדש X16. בגדול כולם טובים, השאלה מה חשוב לך וכמה אתה מוכן לשלם. אם זה רק לסרטים לך על ה NEC אם זה גם לגיבויים שאתה עושה הרבה אין כמו ה LG וכו'....

3) דיסק הוא דיסק מידע לכל דבר וזה אחד היתרונות שלו כי הוא מכיל יותר אינפורמציה מ 6 CD. תוכל לצרוב אליו את כל ה שלך ותוכל לנגן אותם אצל חבר אם יש לו נגן DVD במחשב או בסלון בתנאי שיש תאימות לנגן בסלון (ותקרא את מה שהצעתי לך). אבל לגיבויים מהסוג הזה אז DVD זה הרבה יותר טוב כי אתה לא צורב אליו אלא משתמש בו כמו הרד דיסק רגיל לכל דבר שזה דבר פיצוצי והוא חי הרבה יותר זמן מדיסק רגיל וגם אמין בהרבה מבחינת גיבויים. הבעיה עם DVD זה שלחבר שלך צריך שיהיה כונן או צורב DVD שמסוגל לקרוא DVD והנגן שלו לא יוכל לנגן DVD כי אין הרבה כאלה שיכולים לקרוא אותם.

4) לגבי הסרטים - אין בעיה. דיסק DVD סביר לצריבה עולה כ 6 שקלים. יש גם זבל ב 4 ויש ממש טובים באזור ה 10+. הדיסקים שאתה תשתמש בהם כרגע הם רק X4 כי האחרים עדיין יקרים מדי. דיסק מסוג RW (כזה שאפשר לשכתב אותו) עולה כפול אבל אז אתה רוצה לקנות אחד איכותי שיחזיק יותר זמן וזה אומר 20 שקלים בערך. דיסק DVD RAM עולה כ 30 שקלים.

אני לגיבויים שאני עובד איתם הרבה משתמש ב DVD RAM, לכאלה שמפנים מקום בהרדדיסק ב DVD רגיל ולכאלה שאני רוצה להעביר לחבר ב DVD RAM אם יש לו, או ב DVD RW אם אין לו DVD RAM או ב DVD רגיל אם אני רוצה להשאיר את הדיסק אצלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...