מה דעתכם על Raidmax Storm 847? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על Raidmax Storm 847?

Cyron

Recommended Posts

והספק = ג'נרי = דרעק.

ולכן

בסביבות המחיר הזה המארז+ספק הכי משתלמים הם אלה של Compucase.

כמו כן אנא שנה את כותרת הדיון כך שתהיה אינפורמטיבית וממצה, בהתאם לחוקי הפורום.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו נגיד שספק ג'נרי של 420W יתן נטו פחות מ-300W.

לדעתי זו סיבה מספיק טובה לפסול אותו. תזכור גם שספק שנשרף יכול לשרוף את הלוח. ואז השקלים שתחסוך על ספק ג'נרי יעלו לך הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל אם הספק במארז הRaidmax ג'נרי, אז המארז שיש בתוכו ספק HEC הוא גם כן ממש ג'נרי ומכוער לטעמי.

לדעתי עדיף לקנות מארז Raidmax ואחר כך להחליף ספק מאשר לקנות את המארז המכוער הזה של HEC.

ודבר נוסף, למה כל פעם שמישהו מחפש מארז עד 500-400ש"ח אתם תמיד ממליצים על הHEC-הcompucase? אולי יש בו ספק יחסית טוב אבל אלו ממש ג'נרים, לא חשבתם על זה??

דבר נוסף שהסיכוי שספק ג'נרי יהרס הוא דיי נמוך יחסית לאנשים המשתמשים בספקים כאלו (שלא תבינו אותי לא נכון, תמיד מומלץ ספק של חברה אבל זה לא כזה חמור כמו שמתארים פה, לפסול מארז בגלל הספק, אפשר גם לפסול את המארזים של HEC בגלל שהם גם כן ג'נריים.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארזים של HEC מגיעים עם ספקי כוח של  HEC.

להזכירך HEC היא אחת החברות המובילות לייצור והספקים.

זו תהיה טעות מוחלטת לקרוא למארזים ולספקים של HEC "ג'נריים'!

אם אתה רוצה מארז יפה ואיכותי קח מארז של Termaltake שיעלה לך כבר בסביבות ה-700 ש"ח.

לטעמי עדיף מארז איכותי ופחות יפה מאשר מארז שעשוי מפח באיכות נמוכה, איוורור לא טוב של המארז וספק ג'נרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי לספקים של HEC ג'נריים, הם בכלל לא ג'נריים ודווקא ספקים טובים ומשתלמים.

אבל לא עד כדי כך טובים כפי שמתארים אותם פה בפורום, יש יותר טובים, ובכלל מה שמגיע עם המארזים זה רק 300W כולה (בדרך כלל זה מספיק אבל זו לא סיבה לקנות מארז מכוער לדעתי :\)

לגבי המארזים שלהם, קבל תיקון קטן, לא ג'נריים אלא מכוערים!

הם נראים כמו ישנים של הדור הקודם.

אז זה תלוי מה מעדיפים, ספק ומארז יחסית איכותיים אבל מכוערים או מארז יפה יותר עם ספק איכותי פחות.

אני מעדיף מארז יפה יותר (הרי בשביל מה קונים מארז? בשביל הספק!?)  ואם באמת צריך אז לקנות ספק איכותי אחר כך, ספק HEC 300W עולה 150ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ידע כמו שלך והעדפות כמו שלך,אני הייתי עוזב את הפורום

אתה אולי היחיד בפורום שקורא להם מכוערים את האמת יש לי אחד שחור והוא ממש ממש לא מכוער ועם קצת הריידמקס הזבל הזה לא נראה באופק גם מבחינת איכות שלא לדבר עליה שריידמקס לא שווה את ה-ק בקומיפיוקייס,וגם מבחינת היופי אני לא הייתי רוצה לראות מארז כזה על השולחן שלי ועוד ליד העכבר שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mc-kasda, השורה הראשונה שלך לא ראויה.

לכל אחד יש טעם אחר, וזו לא סיבה להגיב כמו שהגבת.

אגב, גם אני חושב שהמארזים של compucase-HEC לא יפים בלשון המעטה, למרות שיש לי אחד.

כמובן שעל האיכות שלהם + הספק המעולה במחיר המצחיק אין ויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד וההעדפות שלו.

בטוח לא הייתי לוקח מארז CI 6920 של קומפיוקייס - האק, אלא אם כן היו לו את האיכיות הגבוהות שלו.

למרות שמה שאפשרי במחיר סביר יותר עם מארז יפה מאוד וספק כוח של האק זה - Chenbro Xpider זהו מארז מדהים שלא כולל ספק, ובתוכו אפשר לשים האק 300W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...