6800!!! XFX או MSI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6800!!! XFX או MSI

nbd

Recommended Posts

תקשיבו היום הייתי בKSP וסתם דיברתי איתו על המפרט שלי.. הוא אמר שיש בעייה עם ה6800 ושהוא תקוע בנמל וכדי לי לקחת של XFX ושאין שום הבדל בביצועים וXFX עולה 100 שקל פחות זה היה קצת חשוב אבל מילא.. במהלך השיחה הוא דיבר בטלפון עם איזה אחד ואז הוא אמר לי שלא משנה גם אם אני רוצה של אני לא יכול כי התגלתה בעייה בחלק מהכרטיסים של ומחזירים את הכרטיסים ליצרן זה דיי היה מוזר ולא מציאותי אולי סתם התקמבן עלי או משהו..

אבל בכל זאת רציתי לדעת אם יש הבדל באמת קריטי ואפילו אם קטן ואתם יכולים לפרט אני אשמח

בין לMSI

ועוד משהו אני חיפשתי איזה משחקים באים בבאנדל של ולא מצאתי כל כך אם מישהו יכול לעזור אני אשמח =)

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד ככה.... הקירור של XFX בכלל אבל בכלל לא עלוב... עם נשווה אותו ל למרות שכבר יש את כול הפאקים שלו שנתגלו... עדיין הקירור של שניהם אותו הדבר ואפילו ה לוקח....

אל תקשיב למה שאומרים פה...http://www.hexus.net/content/reviews/review.php?dXJsX3Jldmlld19JRD03ODk

תכינס לפה .. תקרא הכול על הכרטיס הזה...... ותראה שהוא כרטיס מצוין ובין הטובים...

שמע יש 4 חברות שהן לפי דעתי הכי טובות ל אולטרות....

GAINWARD כרטיס קטלני ביותר וקירור הכי טוב שיש לפי דעתי וגם לפי הרבה

BFG OC אחלה כרטיס... אחלה בנדאל..... אחריות לכול החיים חלק אומרים שזה חשוב .. לפי דעתי לא....

Leadtek אחלה כרטיס ואחלה

PINE XFX גם אחלה כרטיס וההבדל בינו לבין השאר שהוא בא כבר ישר מהחנות עם OVERCLOCK של 450/1150 שים לב ש הציפ הרשימי של הוא 400/1100 יש הבדל :)

קח ת שמע לי .....:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון קל:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_1207&products_id=6939

בלינק של פנדה רשום שזה מגיע 450/1150

ובלינק של HEXUS.NET רשום 450/1100 אז קח את זה לתשומת ליבך... פשוט מאוד תדבר עם פנדה ותברר איתם בדיוק מה המהירויות שאתה מקבל! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להעליב אף אחד אבל זה פשוט טיפשות לא לקחת את הלידטק, זה הקירור סטוק המעפן וPCB כחול, וואו ::)

Leadtek בא עם נחושת ששוקל חצי קילו שיכול לקרר 7 GF6800U ועוד תוכל לעשות להם OC, שלא לדבר על זה שאיכות הבניה, איכות הקבלים ואיכות שאר החלקים הם ברמה הטובה ביותר, ובטח הרבה יותר מאשר הXFX.

אם אין להם לידטק תלך על הMSI או Gainward שטיפה יותר יקרים, אם גם את אלה אין עליהם לך על האלבטרון או הXFX, זה אותו כרטיס רק עם אריזה שונה ומדבקה אחרת על הקירור ::)

הBFG זה אלבטרון\XFX עם PCB כחול וOC, סתם אתה משלם יותר בשביל 5 FPS.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לכם אפשר למות עד כמה שאנשים **********

עידו זה הקירור של ה 6800 הרגיל

אתה לא יודע כמה אני עצבני כרגע שאתה משקר http://www.pandas.co.il/default.php?cPath=609_273_1207

תיכנסו לפה ותיראו זה כול הכרטיסים של ה 6800 של בארץ

הקירור של מעולה..... אין אף סיבה לא לקנות אותו!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

simpleplan,

אתה עצבני שאני משקר? ;D

בפעם הבאה תבדוק את עצמך לפני שאתה מדבר.

הוא ביקש 6800 לא אולטרה ולא GT. אלא ה6800 הרגיל....

אתה בעצמך הבאת את הקישור לדף של כרטיסי הXFX, ואפילו אתה יכול לראות שהקירור של ה6800 הרגיל הוא לא מי יודע מה.

אז לפני שאתה מאשים אותי בשקר (שזה דבר שלא מתקבל על הדעת) תבדוק שאתה מבין על מה מדובר ומה פותח הת'רד שאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...