רוצה לקנות מארז, ספק כח וגוף קרור למעבד פנטיום 4 רוצה את עצתכם וחוות דעתכם - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות מארז, ספק כח וגוף קרור למעבד פנטיום 4 רוצה את עצתכם וחוות דעתכם

ISmile4U

Recommended Posts

טוב אני לא יודע עם זה קשור לפה אבל בכל זאת, אז ככה:

יש לי מארז ג'נרי מסוג e-star עם ספק כח ג'נרי של 350w וקירור גנרי על המעבד (פנטיום 4 2.4 נורטווד) המחשב שלי מלא בכרטיסים (כרטיס מסך, מודם, בקר FireWire, כרטיס קול Audigy Platinum Ex) ונכון להיום יש בו שלושה כונני תקליטורים (כונן DVD, צורב DVD, צורב רגיל), דיסק SATA וכמובן כונן דיסקטים.

עכשיו המאוורר של המעבד לא עובד טוב ועל כן הטמפרטורות של המעבד שלי במנוחה מגיעות לאיזור ה 40+ אפילו 50+

כמו כן הספק נראה לי שגם לא מחזיק לי טוב את הדברים שיש לי במחשב ומה שמחובר חיצונית לו כמו התקני USB .

חשבתי לקנות:

מוצרים

------------------------------------------------------

כמות פריט מחיר

1 x   Thermaltake Extreme 3 in 1 Cooler - POLO 735   178.80 ש"ח

1 x   .Thermaltake Xaser III Lanfire - Aluminum Case   701.79 ש"ח

1 x   .Thermaltake - Purepower Butterfly 480W (W0019) - Active PFC   549.81 ש"ח

אגב יתכן ואולי ארצה לעשות קצת OC למעבד.

מה דעתכם האם המארז, ספק הכח וגוף הקירור האלו טובים? יש לכם אולי הצעות למשהו אחר?

CPU(s)  

Number of CPUs 1

Name Intel Pentium 4

Code Name Northwood

Specification Intel® Pentium® 4 CPU 2.40GHz

Family / Model / Stepping F 2 7

Extended Family / Model 0 0

Brand ID 9

Package mPGA-478

Core Stepping C1

Technology 0.13 µ

Supported Instructions Sets MMX, SSE, SSE2

CPU Clock Speed 2411.6 MHz

Clock multiplier x 18.0

Front Side Bus Frequency 134.0 MHz

Bus Speed 535.9 MHz

L1 Data Cache 8 KBytes, 4-way set associative, 64 Bytes line size

L1 Trace Cache 12 Kµops, 8-way set associative

L2 Cache 512 KBytes, 8-way set associative, 64 Bytes line size

L2 Speed 2411.6 MHz (Full)

L2 Location On Chip

L2 Data Prefetch Logic yes

L2 Bus Width 256 bits

Mainboard and chipset  

Motherboard manufacturer Gigabyte Technology Co., Ltd.

Motherboard model 8PE667U2,  

BIOS vendor Award Software International, Inc.

BIOS revision F2

BIOS release date 11/11/2002

Chipset Intel i845PE rev. B0

Southbridge Intel 82801DB (ICH4) rev. 2

Sensor chip FFFF  

Graphic Interface AGP

AGP Status enabled, rev. 2.0

AGP Data Transfert Rate 4x

AGP Max Rate 4x

AGP Side Band Addressing supported, enabled

AGP Aperture Size 128 MBytes

Memory  

DRAM Type -SDRAM

DRAM Size 1024 MBytes

DRAM Frequency 167.5 MHz

FSB:DRAM 4:5

CAS# Latency 2.5 clocks

RAS# to CAS# 3 clocks

RAS# Precharge 3 clocks

Cycle Time (TRAS) 7 clocks

DRAM Idle Timer 16 clocks

# of memory modules 2

Module 0 Kingston -SDRAM PC2700 - 512 MBytes

Module 1 Kingston -SDRAM PC2700 - 512 MBytes

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי להחליף את המארז לצורך זרימת אוויר טובה אם אתה רוצה OC טוב...

אבל לא חובה...

קירור למעבד קח את הזלמן 7000ALCU.

חבל לבזבז כל-כך הרבה כסף על מארז כזה יקר...

קח כבר את ה6920 שכבר כולל ספק 400 טוב (למה אתה צריך 480W? איזה כרטיס מסך יש לך?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך המארזים של אנטק? אני רוצה בגדול לקנות מארז טוב עם מסילות ובלי ברגים שיהיה בו סירקולציה טובה ובכלל שיהיה נח ואני מעוניין בצע כסוף מקסימום שחור.

בעיקרון רציתי לקנות אולי הכל מחר שאוכל להרכיב את הכל כמה שיותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה1080AMG של אנטק שהוא מאוד מרווח, בעל סרקולציית אוויר מעולה וכולל ספק 430W, מבין הטובים בעולם!

הבעיה שהוא עולה איזה 950 ש"ח...

אבל זה יותר זול ממה שהצעת, ויותר משתלם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שלחתי להם באימייל שאני מבקש אם אפשר לשנות את ההזמנה מהמארז והספק שבחרתי ל 1080B AMG 430 Watt שהמלצתי עליו.

נראלי הוא באמת עדיף יותר גם ספק סביר וגם מארז מרווח עם מספיק מקומות לכוננים.

אתה חושב שעם הגוף קרור שלקחתי הוא יקררר מספיק טוב את המעבד ? יותר טוב מהקירור הגנ'רי שכרגע יש לי? האם אפשר יהיה לעשות עימו OC בו נגיד מ 2.4 ל 2.7?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה אפשר לעשות איתו OC ל3.0 אם לא יותר , תלוי מה רמת הידע שלך.. , אתה צריך לדעת איך לעשות OC , שום דבר לא צריך להגביל אותך(יש לך לוח סביר) , הבעיה היא , איזה זיכרונות יש לך? , אני במקומך הייתי קונה ספק 400W של TT

ב360שקל , וקונה מארז סופרטאלנט עם חלון בלי ספק מKSP ב450שקל , וקונה טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הAMG 1080 והוא באמת מארז טוב מאוד אם ספק טוב מאוד (למרות ששלי עושה בעיות :-\)

אבל הוא כבד בעעע. אם מחשב דיי מינימלי אתה סוגר יותר מ20 קילו מחשב וזה מטרד אם אתה סוחב אותו ממקום למקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הAMG 1080 והוא באמת מארז טוב מאוד אם ספק טוב מאוד (למרות ששלי עושה בעיות :-\)

אבל הוא כבד בעעע. אם מחשב דיי מינימלי אתה סוגר יותר מ20 קילו מחשב וזה מטרד אם אתה סוחב אותו ממקום למקום

בעיקרון זה מחשב שהוא לא מתוזז מפה לשם הוא  יושב בחדר שלי וזהו אני פשוט רוצה מארז איכותי אם סירקולציה טובה ונוחות של הרכבה ללא ברגים ועם מסילות וכמו כן חשוב לי שהספק כח יהיה חזק ואיכותי ולא כמו הג'נרי שיש לי עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בסוף בעיקרון חזרתי להזמנה המקורית מאחר והמארז של אנטק  לא זמין במלאי, אז הלכתי על המארז Thermaltake Tower XaserV Series - WinGo V8000A

שהוא יקר יותר ב 200 שקל בערך מזה שבמקור הזמנתי אבל הוא גדול יותר ומרווח, עכשיו רק שהזמנה תאושר והכל יהיה בסדר ואולי כבר מחר אזכה לקבל את הרכיבים.

בכל אופן תודה על העזרה.

עריכה:

טוב בשעה טובה ומוצלחת הרכבתי היום את המארז עם הספק והעברתי את המחשב מהמארז הישן למארז החדש כמובן שהרכבתי גם את גוף הקירור למעבד וזה יצא ממש אחלה אולי העלה לפה כמה כשתגיע לידי בחזרה המצלמה הדיגיטלית.

ונראה אולי בקרוב נעשה גם OC .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז מהמם! (סוף סוף סריה מחברת TT בלי בעיות בזרימת האוויר)

מה הטמפרטורות אחרי כל השינויים, ומה ההתרשמות הכללית שלך מהמארז (משהו יותר מעמיק מ"ואוו!" אם אפשר לפרט קצת על תכונות חיוביות ושליליות למען משתמשים אחרים שחושבים לקנות את המארז הזה)

ודרך אגב, עד שכבר Tt הוציאה מארז עם זרימת אוויר טובה, היית חייב להרוס עם בלאגן בחוטים? ::) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שהבעיה שלי כרגע זה כל החוטים האלו ומה לעשות המארז שלי מפוצץ גם בכרטיסים ובשלושה כונני תקליטורים.

אז ראשית כל המארז מאוד נוח ופשוט להרכבה הכל שם מורכב בקלות כולל הכוננים שבאים על מסילות.

לחבר את ה בראש המארז מישום לא הצלחנו אז ויתרתי וחזרתי לפנאל האחורי.

מה עוד אפשר לומר הוא מגיע מאווזר מבעוד מועד עם 5 מאווררים: אחד בחזית עם פילטר אחד בראש המארז אחד מתחת לספק ושניים בצד המארז בקירוב הפאנל עם החלון.

על חלקם יש לי שליטה באמצעות הפאן באס שבחזית על הדלת כמו כן בחזית הדלת יש תאורה בעלת שלושה מצבים : כבוייה מהבהבת או דלוקה תמידית.

המארז עצמו באמת נראה יפה.

המחיר שלו מאוד יקר 778 ללא הספק.

כמו כן ניתן לראות בפנים בחופזה את הספק שלהם ה PurePower 480W Buterfly שהוא אחלה ומה שלא ניתן לראות כי לא חשבתי בזמן הצילום לצלמו זה את גוף הקירור החדש שגם הוא שלהם POLO 735

מה שיאמר לזכותם שהם מספקים עם כל מוצר שלהם מדריך למשתמש.

כמו כן עם הספק למשל קבלתי בערכה מאוורר blower שכרגע אין לא שימוש כי כבר לא היה לי היכן לתקוע אותו ;D.

זהו אני אשמח לענות על שאלות נוספות ועם מישהו מעוניין להתרשם ממנו מקרוב ואו לסייע לי בביצוע ה OC ואו סידור הכבלים שיצור עימי קשר בפרטי ונראה מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...