בבקשה עזרה, נגני MP3 ??? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה עזרה, נגני MP3 ???

ZenMaster

Recommended Posts

אני ממש רוצה לקנות נגן NP3 לפני נסיעה לחו"ל. :-\

אבל איך אני אמור לבחור נגן MP3 כשהמבחר כל כך גדול?

הבדלי המחירים גדולים ולא מובן למה?

Zen Touch 20G של CREATIVE נגן חדש מחירו ממש לא גבוה (בין 1550 ל2000) אבל הIPOD באותו נפח עולה הרבה יותר

כנ"ל לגבי ה-I RIVER גם כן יקר בהרבה מ ה- למה? מה ההבדל בינהם בהתחלה חשבתי שזה זמן הסוללה

אבל מציעים 24 שעות ניגון רצופות!!! חשבתי אולי באיכות הסאונד, אבל הנתונים דומים!!! אני כבר לא מבין כלום.

השאלה השניה שלי היא מה ההבדל הגדול בין נגני הארד דיסק לבין פלאש?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד מהנגנים האלה הוא שונה בתכלית מהאחרים, כל אחד מציע פיצ'רים שונים ואפשרויות אחרות.

יש בפורום הזה *הרבה מאד* דיונים על הנגנים שהראית פה, תעשה חיפוש על הערכים איפוד, אייריבר וכד' ותמצא המוני ת'רדים ארוכים מאד שיתנו לך כל פיסת מידע עליהם. גם יכול לעזור לך.

אם אתה קונה בארץ, לדעתי תקנה את הזן טאץ' בגלל המחיר. בפחות מ1700 שקל הרבה יותר שווה לקנות אותו מאשר אייפוד ב2000 שקל או אייריבר ביותר.

אם אתה קונה בחו"ל המחירים משתנים בהרבה, וזה כבר סיפור אחר.

וההבדל בין הארדיסק לפלאש - נגנים מבוססי הארדיסק - כשמם כן הם - מכילים הארדיסק, ממש כמו זה שיש לך במחשב, רק קטן יותר. לכן הם באים בנפחים גדולים של מעל ג'יגה, ומגיעים ל40 ו60 ג'יגה. אבל, הם חשופים יותר לפגיעה ושחיקה (הארדיסק יכול להיפגע בקלות מנפילות חזקות וכד').

נגני פלאש - מכילים בנפח קטן הרבה יותר, מ64 מגה ועד ג'יגה, ומכילים בעצם שהוא כמו הRAM במחשב, כלומר צ'יפ קטן עם מידע עליו (בניגוד להארדיסק שמכיל פלטות עם חלקים נעים). נגנים כאלה יותר קטנים פיזית, פחות פגיעים, אבל הנפחים שהם מציעים קטנים ואתה מקבל פחות מקום יחסית לכסף (נגן של ג'יגה לרוב יעלה כמו נגן HD של 20 ג'יגה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...