review שיעניין הרבה 6600GT-agp vs x800SE vs 6800LE . - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

review שיעניין הרבה 6600GT-agp vs x800SE vs 6800LE .

Bessmertniy

Recommended Posts

http://www.orpheussoft.com/6600_agp.html

המערכת היא סטנדרטית (xp3200*) ולא איזה fx55 או a64 3800!

זה טוב לכאלו שרוצים לדעת איך הכרטיסים ירוצו על מערכות שדומות לשלהם ולא על מערכות סופר דופר יקרות.

תוצאות מעניינות ומפתיעות. :xyxthumbs:

בגדול ה 6600GT לוקח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה עם ההשוואה הזו - בדיוק העובדה שהם לא השתמשו במעבד חזק והפכו את המעבד לצוואר בקבוק. יותר מדי השוואות שם מסתיימות בשיוויון פחות או יותר, ויש סיכוי מצויין שזה בגלל המעבד, ככה שההשוואה הזו נותנן הרבה פחות מהשוואות אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור ולעניין , מדובר בביקורת על ה6600GT של XFX(משמע ה6600GT שיש בKSP) , ומשמע שבשביל 1320שקל , זהו הכרטיס הכי משתלם בשוק , והכי משתלם נראה לי שהיה אי פעם(או שזה היה ה9800פרו או הTI4200?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה עם ההשוואה הזו - בדיוק העובדה שהם לא השתמשו במעבד חזק והפכו את המעבד לצוואר בקבוק. יותר מדי השוואות שם מסתיימות בשיוויון פחות או יותר, ויש סיכוי מצויין שזה בגלל המעבד, ככה שההשוואה הזו נותנן הרבה פחות מהשוואות אחרות

כן אולי זה צאוור בקבוק אבל זאת בערך מערכת שיש לכולם פה , רוב ההשוואות האחרות נעשות על

A64 3800-4000

fx53-55

p4 3.4-3.6\EE

ולא על מערכות "מיינסטרים" שיש לרוב האנשים בבית

לרוב יש פה משהו באיזור ה xp3200 \p4 3.

ולא כולם פה עם איזה fx55.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת שטחית למדי ואף מטעה שכן רוב מבחני הביצועים לא רלוונטים (5 בנצ'מרקים בתוכנת 3DMARK05 ומצד שני 3 בנצ'מרקים בלבד של משחקים) ואין תוצאות עם פילטרים פועלים. כאשר מפעילים פילטרים, ה-6800LE עוקף את ה-6600GT ברוב המקרים. כמו כן, ה-X800SE חלש יותר מה-6800LE ב- 3 ואילו בביקורת הנ"ל המצב הפוך. להזכירכם, ה-X800SE נועד להתחרות ב-6800 הרגיל ולא בגסרה המוחלשת/6600GT. ביקורת בה המעבד הוא צוואר הבקבוק אינה רלוונטית שכן כאשר רוכשים כרטיס מסך למחשב קיים (XP3200+ לצורך העניין) ישנה ראייה לעתיד וציפייה כי כרטיס המסך ימשיך גם למחשב הבא והביקורת הזו מטעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אולי זה צאוור בקבוק אבל זאת בערך מערכת שיש לכולם פה , רוב ההשוואות האחרות נעשות על

A64 3800-4000

fx53-55

p4 3.4-3.6\EE

ולא על מערכות "מיינסטרים" שיש לרוב האנשים בבית

לרוב יש פה משהו באיזור ה xp3200 \p4 3.

ולא כולם פה עם איזה fx55.

זו בדיוק הבעיה, שבביקורת הזו המעבד מהווה צוואר בקבוק משמעותי ולא נותן לכרטיסים להראות מה הם באמת שווים. אתה יכול לקבל תוצאות שוות עם X800XT ו6600 אם תשים אותם עם מעבד מספיק חלש, אבל זה לא אומר שהם שווים. רק במערכת שהמעבד בה הוא לא צוואר בקבוק אפשר למדוד באמת מה הכרטיס מסך שווה

בשורה התחתונה הכרטיסים לא נבחנים פה על מה שהם שווים ומסוגלים לתת, אלא על מערכת שמגבילה אותם מאוד. אתה לא יכול לדעת כמה הX800 רחוק משני הכרטיסים האחרים כי לא נותנים לו פה הזדמנות להראות מה הוא שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל זה מראה למה הם מסוגלים לעשות על מערכות רגילות...

מערכות שיש פה לרוב.

בשבילי ה review הזה עזר מאוד.

לי יש xp3200

ועכשיו אני יודע איך הוא יתנהג על המערכת שלי . ו אם בקרוב הרחוק יהיה לי איזה fx55\a64 3800 אני כבר ידע איך הוא עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...