מחשבי טק דטה מתערוכת XCITE - מיועדים למכירה [עדכון בעמוד 2 תגובה מספר 11] - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי טק דטה מתערוכת XCITE - מיועדים למכירה [עדכון בעמוד 2 תגובה מספר 11]

americium

Recommended Posts

שלום קוראים יקרים

מהאשכול על תערוכת XCITE שהתרחשה בחג החנוכה האחרון הבנתי שהיו מספר אנשים אשר הביעו עניין ברכישת המחשבים אשר עמדו בתצוגה.

בתור שירות לקוראי הפורום והאתר החלטתי ליצור קשר עם טק דטה על מנת לקבל מהם יותר פרטים ומידע על המחשבים המוצעים למכירה, כלומר, מפרטים, כמויות, מחירים, צורת התשלום ועוד.

אם כך, קיימים שני מפרטים, האחד נקרא X-CITE3 וקיימות 15 יחידות שלו, השני נקרא X-CITE4 וקיימות 11 יחידות שלו. המפרטים והמחירים:

מחשב: X-Cite 3 - מחיר ליחידה: 8,890ש"ח

AMD 64 3500+ 939 Pin

Gigabyte GA-K8NS Ultra-939

Club-3D ATI Radeon X800XT PLATINUM

NCP 2x256MB DDR400

Western Digital Raptor 74GB SATA

NEC ND-3500

NEC FD-1321H, 1.44MB FHD

ANTEC SUPER LANBOY

ANTEC SmartBlue 350W

Microsoft Wheel Mouse optical

ZBOARD USB STARTER KIT

AOC 9K+, 19" Pure Flat CRT Monitor

מחשב: X-Cite 4 - מחיר ליחידה: 7,150ש"ח

AMD 64 3400+ 754 Pin

Gigabyte GA-K8VT800PRO

Club-3D Nvidia 6800GT

NCP 512MB DDR400

Western Digital 160GB SATA 8MB

NEC ND-3500

NEC FD-1321H, 1.44MB FHD

ANTEC LANBOY

ANTEC SmartBlue 350W

Microsoft Wheel Mouse optical

ZBOARD STARTER KIT

AOC 9K+, 19" Pure Flat CRT Monitor

*כל מחשב מגיע עם 350W

*המחשבים מגיעים באריזה המקורית שלהם

*המחשבים מגיעים ללא מערכת הפעלה

*הקניה [תשלום ואיסוף] מתבצע במשרדים של טד דטה בכפר סבא

לצערי אין לי פרטים על מי שמנהל את המכירה אבל ברגע שיהיו לי אותם ארשום אותם. כמו-כן, אני מאמין שהמחיר הוא למזומן בלבד אבל אבדוק האם יש גם אפשרות לשלם בתשלומים ללא ריבית.

חוצמזה, אם יש לכם שאלות קונקרטיות למחשבים עצמם אתם מוזמנים לרשום כאן. אני מבקש לא לרשום תגובות בנוסח "המחיר לא מתאים למפרט" ועוד.

אני עושה זאת כשירות לכם, קוראי האתר, ואני אישית אפגע מאוד עם האשכול הזה שעמלתי עליו לא מעט ישדד ויוסט לנושאים אחרים שאינם קשורים לרכישת המחשבים עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש לא לרשום תגובות בנוסח "המחיר לא מתאים למפרט" ועוד.

אני עושה זאת כשירות לכם, קוראי האתר, ואני אישית אפגע מאוד עם האשכול הזה שעמלתי עליו לא מעט ישדד ויוסט לנושאים אחרים שאינם קשורים לרכישת המחשבים עצמם.

::)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עדכון

לגבי המחשבים עצמם, אלו הם השינויים שניתן לבצע בהם:

1) ניתן לרכוש כל מחשב ללא המסך ובכך יקוזזו 800ש"ח מהמחיר המצוין.

2) ניתן להוסיף עוד סטיק של בתוספת מחיר, 39$ לסטיק של 256MB ו-75$ לסטיק של 512MB.

** איש הקשר שמטפל בנושא של מכירת המחשבים המדוברים הוא משה הדר, הטלפון שלו במשרד הינו 09-7644785 אך אני מבקש לא להתקשר ולנדנד עם שאלות קיטבג או נושאים שמובנים מאליהם. אם בכל זאת שאלת שאלה שלא נשאלה באשכול זה וקיבלת עליה תשובה שלדעתך יכולה לעניין גם את שאר הגולשים אתה מוזמן להגיב ולרשום אותה כאן.

** האיסוף והתשלום עבור המחשבים יתבצע במשרדי טק-דטה אשר ממוקמים ב:

רחוב הנגר 8

כפר-סבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...